پرش به محتوا

بک لینک رایگان

همان گونه که می دانید، ما در سون بک لینک به جز خدمات خرید بک لینک سعی میکنیم که به تشریح نکات آموزشی سئو و هم چنین معرفی بک لینک رایگان برای شما عزیزان بپردازیم. نکته حائز اهمیت در مورد ساخت بکلینک رایگان اینجاست که لیست سایت های ایجاد بکلینک برای  لینک سازی فارسی و انگلیسی که نسبتا قوی نیز باشند مدام در حال تغییر بوده و دائم به روزرسانی می شود. به همین جهت است که درخواست می کنیم اگر به دنبال یافتن بهترین ها منابع برای بک لینک رایگان هستید حتما آپدیت های وب سایت ما را بررسی بفرمایید.

نکته: با همین لیست زیر می توان یک کلمه کلیدی با رقابت متوسط را از صفحه 8 گوگل تا صفحه 3 آورد. قدرت بک لینک های رایگان را هرگز دست کم نگیرید!

برخی دیگر نیز پرسیده اند که چگونه از گوگل بک لینک بگیریم یا نحوه دریافت بک لینک یا گرفتن بک لینک از سایتهای با اتوریتی بالا را توضیح دهیم که ما در وب سایت سون بک لینک به صورت کامل به تشریح تمامی این موارد پرداخته ایم که شما می توانید در لیست زیر این موارد را مشاهده بفرمایید.

نکته قابل توجه دیگر نیز اینجاست که این بکلینک ها از انواع مختلف و گوناگون بوده و انواع رپورتاژ, کامنت, وبلاگی و … را شامل خواهد شد. لذا این شما و این همه لیست بک لینک رایگان سون بک لینک:

بخش اول: 9 وب سایت با DA>90 دامین اتوریتی بالای 90 برای بک لینک رایگان

 

بخش دوم: 12 وب سایت با DA>85 دامین اتوریتی بالای 85 برای ایجاد بکلینک رایگان

 

بخش سوم: 14 سایت با DA>80 دامین اتوریتی بالای 80 برای ساخت بک لینک رایگان

 

بخش چهارم: بهترین فروم ها برای بک لینک جهت ایجاد بک لینک رایگان

 

بخش پنجم: لیست سایت های بک لینک رایگان برای سایت

 

بخش ششم: لیست سایت های بک لینک رایگان قوی دانشگاهی

 

بخش هفتم: لیست بک لینک رایگان فارسی کامنتی دانشگاه ایرانی برای گرفتن بک لینک رایگان