پرش به محتوا

مشاوره سئو

یکی از مهم ترین کارهایی که هر سئوکار حرفه ای باید بتواند انجام دهد، بحث مشاوره سئو است. با توجه به این که کسب و کارهای گوناگون به خدمات سئو نیاز دارند، یک سئوکار متخصص بایستی بتواند به راحتی به سوالات مربوط به این زمینه پاسخ داده و در مورد مشکلات کسب و کارها نکاتی را بیان نماید. خدمات مشاوره رایگان سئو از آن جنبه خدماتی است که به شدت در تصمیم گیری مدیران در حوزه بهینه سازی سایت موثر خواهد بود.

مشاوره سئو

مشاوره سئو

مشاوره رایگان سئو

به صورت کلی دو دسته از مسئولین هستند که به مشاوره سئو نیاز دارند:

1- دسته اول کسانی که می خواهند یک وب سایت راه بیندازد. یعنی قبل از انجام هرگونه اقدامی برای این موضوع می خواهند مشاوره بگیرند که در آینده با چه مسائلی مواجه خواهند شد و چه مشکلاتی خواهند داشت. این افراد حدود 5% متقاضیان این حوزه را تشکیل می دهند.

2- دسته دوم کسانی که یک وب سایت راه انداخته و روی آن سئو انجام داده اند. اما به زبان خیلی ساده می خواهند بدانند که «گیر کار آن ها در سئو چیست؟» چه عاملی باعث شده ان طور که باید و شاید طبق پیش بینی ها پیشرفت نکنند.

تحلیلگر سئو

تحلیلگر سئو

ما به هر دو دسته بالا به صورت کاملا رایگان مشاوره داده و نکاتی را برای ان ها مطرح می کنیم.

بارها پیش آمده است که صاحبان کسب و کارهای مختلف نمی دانند که جهت بهینه سازی موتور جستجو و قرار گرفتن در موقعیت های بالای صفحه نتایج و یا بعبارتی دیگر جهت افزایش رتبه خود از کجا شروع کنند و یا چه استراتژی را دنبال نمایند. بدین منظور سئوکار با ارائه مشاوره رایگان سئو سایت به این گونه از صاحبان کسب و کار اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهد و برای آنها تشریح می کند که در انجام این کار با توجه به کسب وکار پیش رو از چه مسیری می بایست کار خود را شروع کنند و در ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر خود چه کارهایی را می بایست انجام داده و در مقابل چه مواردی را نبایستی انجام دهند.

انتخاب مسیر پس از مشاوره سئو سایت آسان خواهد بود!

پس از دریافت مشاوره رایگان سئو شما قادر خواهید بود که به راحتی برای کسب و کار خود تصمیم گیری نموده و بهترین راه حل را انتخاب کنید هدف سئوکار نیز از مشاوره سئو و بهینه سازی همین موضوع است.

مشاور سئو چیست

مشاور سئو چیست

خدمات مشاوره سئو سنگ بنای هزینه ها

مشاوره سئو از آن جهت اهمیت دارد که سنگ بنای هزینه های شما را پایه گذاری خواهد کرد. یعنی اگر شما یک مشاوره غیرتخصصی و نادرست بگیرید، ممکن است به جای اختصاص زمان و هزینه ها روی یکی از مشکلات اساسی سایت، روی یک مورد دیگر سرمایه گذاری کنید که اصلا هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. لذا حتما مشاوره حرفه ای سئو را به شدت جدی بگیرید.

محورهای مشاوره سئو حرفه ای

بطور کلی می توان گفت مشاوره رایگان سئو توسط سئوکار شامل موارد زیر است:

  • مشاوره در زمینه طراحی وب سایت با اصول سئو
  • مشاوره در زمینه تکنیک های سئو
  • مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی
  • مشاوره در زمینه مدت زمان رسیدن به هدف
  • مشاوره در زمینه میزان هزینه جهت افزایش رتبه وب سایت

19 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره سئو»

  1. سلام عرض می کنم حسینی هستم یک ساعت پیش باهاتون تماس گرفتم خواستم بگم واقعا کارتون درسته و لذت بردم دمتون گرم

  2. برام سواله این دوستان چطور از شما مشاوره گرفتن در حالی که من کل سایت رو زیر و رو کردم هیچ راه ارتباطی جز همین کامنت نگذاشتید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *